Archiwa Miesięczne: November 2011

Szymek w kilku odsłonach :)

Okazją do współpracy z Szymonem i jego rodzicami była akcja promocyjna w serwisie zakupów grupowych “GROUPON”. Szymon jak każdy rasowy model pozował bez grymasów zmieniając kilkukrotnie stylizacje wcielając się to w praczkę w krawacie, to w przyjaciela misia, to w krokodyla by w końcu zagrać pomocnika mikołajaPrezentów niestety nie dostaliśmy, wg. informacji z pierwszej ręki...

Otwórz cały post »

brak komentarzy

Sesja brzuszkowa

Kamila, Robert i Pola przyjechali do Nas specjalnie z Danii po to by kiedyś w przyszłości Pola mogła zobaczyć jak z zewnątrz wyglądał jej domek w którym mieszkała 9 miesięcya wygląda tak:

Otwórz cały post »

brak komentarzy

Zuzia – ciekawski noworodek

Zuzia odwiedziła EXPRESSLAB wraz z rodzicami. Sesji której tytuł miał brzmieć “Śpiąca Królewna” nie udało się zrealizować bo nasza królewna zaciekawiona nowymi miejscem i ludźmi wcale nie chciała spaćNawet nie bardzo chciała współpracować i angażowanie Taty (przykrytego kocem) w roli poduszki też na niewiele się zdałoZapraszamy do obejrzenia kilku ujęć ciekawskiej Zuzi.

Otwórz cały post »

brak komentarzy

Dominik – sesja nowordkowa

Dominiki, wiek 2 tygodnie, ulubione zajęcie, senSesja miała miejsce w studio EXPRESSLAB.PL w nowej galerii “TURZYN”. Zapraszamy do oglądania.

Otwórz cały post »

brak komentarzy

Marta – mokra sesja w studio

Marta wymyśliła mokrą sesję w studio… Dla Nas nie ma rzeczy niemożliwych

Otwórz cały post »

brak komentarzy