Ania & Korba – odrzutowo i plażowo

Wspólnie z tytułowymi modelkami Anią i Korbą wybraliśmy się w plener. Dwugodzinna jazda w docelowe miejsce minęła nadzwyczaj szybko, pewnie dlatego że wszystkim czterem osobom w samochodzie gęby się nie zamykały;)Po dotarciu na miejsce okazało się że pogoda troszkę nie dopisuje – silne wiatry:)na szczęście pierwsza część sesji odbyła się w pomieszczeniach zamkniętych a konkretnie w hangarze, którego ogrom po wejściu naprawdę robi wrażenie.

Mieliśmy możliwość zaglądnięcia w każdy zakamarek, ba udało się nawet zasiąść za sterami odrzutowca:D, dodatkowo udało się przezwyciężyć Ani lęk wysokości co jest jednym z sukcesów wyjazdu:)

Korba wystąpiła w trzech stylizacjach, wykazała się pomysłowością, hasło przewodnie tej modelki – “Nie ma rzeczy niemożliwych”:)

W międzyczasie poprawiła się pogoda i mogliśmy udać się na plażę. Dziewczyny prawdopodobnie honorowe członkinie klubu Morsa bez ogródek weszły do wody i praktycznie całe pomoczyły – RESPECT:)

Generalnie wyjazd zajął nam ponad 10 godzin, ale wspominamy go bardzo przyjemnie, przednia zabawa ze sporą dawką humoru:)

brak komentarzy

Twój email nigdy nie będzie publikowany lub wyświetlany. Wymagane pola zaznaczono *

*

*

Wystąpił błąd podczas publikacji Twojego komentarza. Prosimy spróbować ponownie.